Contact personen

Gemeente Voornaam Naam Functie Contact
Aalst Sabine Smet Contactpunt KMO Tel.: 053/73 22 09
E-mail: sabine.smet@aalst.be
Aalst Tineke Stockman Diensthoofd Tel.: 053/72 32 96
E-mail: tineke.stockman@aalst.be
Brakel Kimberly Vanlierde Medewerker Tel.: 055/43 17 64
E-mail: adviesraden@brakel.be
Denderleeuw Christophe Caulier Medewerker Tel.: 053/64 06 53
E-mail: christophe.caulier@denderleeuw.be
Erpe-Mere Hilde De Schutter Administratief medewerker Tel.: 053/60 34 56
E-mail: personeel@erpe-mere.be
Geraardsbergen Viviane Meeremans Ambtenaar lokale economie Tel.: 054/43 44 88
E-mail: viviane.meeremans@geraardsbergen.be
Geraardsbergen Annemieke Van Laethem Ambtenaar lokale economie Tel.: 054/30 20 18
E-mail: annemieke.vanlaethem@geraardsbergen.be
Haaltert Sofie Van Melkebeke Ambtenaar lokale economie Tel.: 053/85 86 32
E-mail: sofie.vanmelkebeke@haaltert.be
Herzele Georges Lefevre Ambtenaar lokale economie Tel.: 053/60 70 40
E-mail: kmo@herzele.be
Horebeke Freddy De Cuyper Gemeentesecretaris Tel.: 055/45 52 35
E-mail: freddy.decuyper@publilink.be
Kluisbergen Lotje Demedts Secretaris Tel.: 055/23 16 15
E-mail: lotje.demedts@kluisbergen.be
Kruishoutem Lutgart Parmentier Ambtenaar lokale economie Tel.: 09/333 71 84
E-mail: lutgart.parmentier@kruishoutem.be
Lede Gaby Ruyssinck Ambtenaar lokale economie Tel.: 053/60 68 50
E-mail: gaby.ruyssinck@lede.be
Lierde Johan Poisson Secretaris Tel.: 055/41 10 13
E-mail: secretaris@lierde.be
Maarkedal Lesley Jourquin Secretaris Tel.: 055/33 46 42
E-mail: lesley.jourquin@maarkedal.be
Ninove Wanda Bellemans Ambtenaar lokale economie Tel.: 054/31 32 05
E-mail: wanda.bellemans@ninove.be
Oudenaarde Hilde Lefevre Ambtenaar lokale economie Tel.: 055/33 51 67
E-mail: hilde.lefevre@oudenaarde.be
Ronse Veronique De Wulf Ambtenaar lokale economie Tel.: 055/23 27 29
E-mail: economie@ronse.be
Sint-Lievens-Houtem Nele Buys Ambtenaar lokale economie Tel.: 053/60 72 61
E-mail: lokale.economie@sint-lievens-houtem.be
Wortegem-Petegem Grietje Moerman Ambtenaar lokale economie Tel.: 056/68 81 14
E-mail: grietje.moerman@wortegem-petegem.be
Zingem Guido Mortier Secretaris Tel.: 09/389 01 41
E-mail: gemeentesecretaris@zingem.be
Zottegem Bart De Cock Ambtenaar lokale economie Tel.: 09/364 64 90
E-mail: bart.decock@zottegem.be
Zwalm Sven De Lange Ambtenaar Tel.: 055/48 05 92
E-mail: sven.delange@zwalm.be
Solva Bart Wallays Directeur E-mail: bart.wallays@so-lva.be